Foam Packaging

UŻYWAJ UNIWERSALNYCH MASZYN CNC AXYZ DO OBRÓBKI PIANEK

AXYZ oferuje rozwiązania do przetwarzania pianki we wszystkich kształtach i rozmiarach, od jednorazowych produktów niestandardowych po produkcję na dużą skalę. Skorzystaj z możliwości frezowania i cięcia nożem na tej samej maszynie, aby uzyskać wszechstronność i niezawodność.

WYBIERZ WŁAŚCIWE NARZĘDZIE DO CIĘCIA

Materiał piankowy występuje w wielu rodzajach gęstości i rozmiarów, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jakiego narzędzia tnącego użyć, aby uzyskać precyzyjne cięcie, którego potrzebujesz.

Twarde pianki o dużej gęstości, takie jak poliuretan (PU), otrzymają ładne, czyste wykończenie krawędzi za pomocą prostego ostrza.

Lekkie, miękkie pianki, takie jak polietylen (PE), wymagają specjalnych noży oscylacyjnych do precyzyjnych cięć wysokiej jakości.
 

 

5 KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA MASZYNY CNC DO OBRÓBKI PIANKI:

✔   Czyste cięcia krawędzi

✔   Frezowanie kieszeni

✔   Możliwość szybkiego cięcia

✔   Wszechstronne możliwości

✔   Wysoki prześwit bramy

 

 

MATERIAŁY

 

Połączenie wrzeciona z szybką wymianą narzędzi lub wrzeciona z ręczną wymianą, noża oscylacyjnego lub noża aktywnego pozwala frezarce CNC AXYZ i systemom noży ciąć z łatwością materiały o grubości do 100 mm. Narzędzia o dużej średnicy umożliwiają maszynie szybkie i wydajne frezowanie w 2D lub 3D, a mniejsze narzędzia umożliwiają pracę z detalami. Zastosuj nóż oscylacyjny o długości do 120 mm, aby bez wysiłku ciąć kształty w różnych materiałach, w tym:

PIANKA POLIETYLENOWA O ZAMKNIĘTYCH KOMÓRKACHPIANKA TŁUMIĄCA WYBUCHPIANKA POLIURETANOWA OTWARTOKOMÓRKOWASIATKOWA PIANKA POLIURETANOWAZOTEFOAMSPLASTAZOTEEVAZOTEFOAMPIANKA POLIESTROWA LAMINOWANA

CIĘCIE OPAKOWANIA Z PIANKI NA MASZYNIE CNC TRIDENT – NOŻE HYBRYDOWE

Trident to innowacyjny system frezowania CNC, łączący ciężkie frezowanie z szybkim cięciem do obróbki szerokiej gamy materiałów w wielu rodzajach przemysłu produkcyjnego. Learn more about our Trident Series CNC router-knife…

Frezarki CNC Serii AXYZ

Frezarki CNC Serii AXYZ

Zdajemy sobie sprawę, że każda branża ma specyficzne potrzeby, a nasi klienci potrzebują przewagi konkurencyjnej - coś, co pozwoli odróżnić się od konkurencji. Frezarki z serii AXYZ oferują szeroki zakres…

Najbardziej wszechstronne w swojej klasie połączenie frezarki CNC z opcjami noży

Najbardziej wszechstronne w swojej klasie połączenie frezarki CNC z opcjami noży

Seria frezarek Trident jest innowacyjnym, hybrydowym rozwiązaniem, które oferuje najbardziej wszechstronną w swojej klasie kombinację noży. Zaprojektowany specjalnie dla branży wykonującej zadruki na wielu rodzajach materiałów. Nasi inżynierowie opracowali frezarkę,…

NOŻE AXYZ DO CIĘCIA PIANKI

Narzędzia noża oscylacyjnego AXYZ tną piankę o grubości 70 mm. Ostrza są dostępne w różnych typach i długościach, pasujących do większości materiałów.