DPS

Grupa DPS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 20 lat, działa na całym świecie i jest czołowym producentem sufitów napinanych, które stanowią nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie wystroju wnętrz, zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Jest obecna w ponad 70 krajach na wszystkich kontynentach. Na rynku Polskim działa od 2003 roku.

Zakup maszyny z serii AXYZ w czerwcu 2016 roku pozwolił firmie DPS skrócić czas realizacji zleceń, przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości.

Jak mówi właściciel firmy: „Maszyna AXYZ nie tylko pomaga nam zaoszczędzić na kosztach robocizny, ale również pozwala na zmniejszenie kosztów materiałowych, które stanowią ogromną oszczędność. Gama materiałów, które jesteśmy w stanie poddać obróbce za pomocą plotera, umożliwia otrzymanie różnorodnych efektów frezowania.”

Maszyna używana jest do obróbki tworzyw sztucznych, tworzyw piankowych, płyt MDF, płyt kompozytowych.

Jak zwykle bardzo ważna dla firmy AXYZ jest opinia klienta na temat poprawy funkcjonowania ich firmy dzięki zakupowi maszyny. I tym razem klient przedstawia same korzyści: „Czas, poświęcany na realizacje przed zakupem plotera AXYZ był dwukrotnie większy, skrócenie czasu spowodowało, iż jesteśmy bardziej wydajni i nieograniczeni co do wykonywania usług”.

Jedną z innowacyjnych opcji maszyny jest EZ Ryder. To rozwiązanie które odciążając głowicę frezującą, umożliwia delikatne i precyzyjne grawerowanie. Jest to możliwe dzięki redukcji siły dociskowej osłony nawet o 100%. Opcję tą można zamontować we wszystkich standardowych frezarkach z serii AXYZ.