Czysty zysk

 

Może osiągnąć każdy, kto dla potrzeb swojej firmy zakupi frezarkę CNC wyprodukowaną przez AXYZ – jednego z najlepszych w Europie producentów tych urządzeń.

To właśnie dzięki tej maszynie wielu przedsiębiorców poprawiło jakość swoich usług. Pracują sprawniej, szybciej, precyzyjniej, zyskali więcej klientów, a co za tym idzie znacznie zwiększyli zyski dla swoich firm. Dla potwierdzenia warto przytoczyć opinie niektórych: „To najlepsza inwestycja, jakiej dokonaliśmy”, „Pozwala nam na wygrywanie większej ilości przetargów i zapewnienie lepszej obsługi, a także na zwiększenie zysków”.

Do grona zadowolonych z zakupu frezarki CNC w paź- dzierniku 2014 roku dołączył pan Paweł Wroński, właściciel firmy meblarskiej Wrostol z Domaniowa. Z jego słów wynika, że zakup maszyny to strzał w 10. Jak mówi: „Maszynę zakupiłem ze wzglę- du na wprowadzenie nowych procesów technologicznych oraz na bardziej wyszukane potrzeby rynku. Dzięki tej inwestycji mogę rozwijać swój zakład i równać do najwyższych standardów, których oczekują ode mnie moi klienci”.

Jeśli chodzi o atuty urządzenia, Paweł Wroński stwierdza: „Frezarka CNC ma bardzo duże możliwości, ponadto skraca czas pracy przy wykonywaniu powtarzalnych elementów. Jest bardzo przydatna przy wykonywaniu na przykład frezowania pod stopnie, wycinaniu policzków, płaskorzeźb w danych elementach, grawerowaniu w drewnie, robieniu napisów”.

Pan Paweł doskonale zna się na branży meblarskiej. Swoją firmę prowadzi od 2002 roku. Jego produkty trafiają na rynki w Austrii, Norwegii czy Belgii, a zatem dla środowiska stolarskiego jest znany nie tylko

w województwie dolnośląskim. Zajmuje się wykonywaniem indywidualnych, nawet najbardziej wyszukanych, zamówień oraz wyrobów dla rozmaitych podmiotów gospodarczych w postaci mebli z drewna, stolarki otworowej, tj. okien, drzwi, a także schodów.

Dzięki pozyskaniu dla swojej firmy frezarki CNC jego produkty stały się doskonalsze, a okres oczekiwania na rezultat końcowy znacznie się skrócił. „Czas pracy został zmniejszony o 40% i możliwo- ści wykonawcze zmieniły się w dużej skali” – kwituje Paweł Wroński.

Frezarki CNC są jednymi z najbardziej wszechstronnych narzędzi do obróbki drewna. Są niezastąpione przy takich czynnościach stolarskich, jak: cięcie na wymiar, trasowanie, fazowanie, formatowanie, frezowanie rowków V-kształtnych, wybieranie, żłobienie i wiele innych. Umożliwiają znaczne rozszerzenie możliwości warsztatu, obniżenie liczby roboczogodzin, poprawienie wydajności i zwiększenie konkurencyjności na rynku. Przy pomocy urządzeń można obrabiać materiały, jak: płyty MDF, sklejka, twarde drewno, laminaty z melaminy, materia- ły na blaty i inne, w celu wykonania części wymaganych w cyklu produkcyjnym.

Warto przypomnieć, że frezarki CNC sprawdzają się rewelacyjnie nie tylko w branży  meblarskiej, ale także świetnie służą między innymi w produkcji z tworzyw sztucznych, wycinaniu zadruków cyfrowych, produkcji szyldów i grafik.

AXYZ jest wiodącym dostawcą frezarek CNC i rozwiązań cięcia nożami.

Zaprojektowane i zbudowane w Kanadzie frezarki CNC są ostarczane i obsługiwane przez AXYZ Automation Sp. z o.o.