PanelBuilder Software

 

JEDEN PROCES, JEDNO ROZWIĄZANIE

Uzyskaj potrzebną pomoc w procesie produkcji paneli – na każdym etapie! Ekskluzywne oprogramowanie PANELBUILDER pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, importując istniejące pliki CAD i tworząc setki paneli w kilka sekund. Następnie użyj systemu PANELTracker do łatwego śledzenia paneli podczas przechodzenia z jednego etapu produkcji na inny. Obniż koszty produkcji i zwiększ wydajność operacyjną dzięki najłatwiejszemu systemowi śledzenia paneli na rynku.

   

 

 


 

 

CAŁKOWICIE ZINTEGROWANY SYSTEM

Twórz i projektuj panele za pomocą oprogramowania PANELBuilder, łatwo integrującego się z istniejącymi systemami CAD. Następnie zeskanuj wycięte panele na różnych etapach procesu produkcyjnego za pomocą systemu PANELTracker. Uzyskaj informacje o liczbie już przyciętych paneli, gotowych do cięcia lub ponownego przetworzenia oraz paneli oczekujących na wysyłkę.

 

OPROGRAMOWANIE PANELBUILDER: NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE W BRANŻY

Ty mówiłeś. My słuchaliśmy. Opinie zbierane przez lata, pozowliły na dostosowanie oprogramowania PANELBuilder do indywidualnych potrzeb producentów paneli na całym świecie. Dzięki łatwiejszej integracji CAD, elastycznym typom wytłaczania i nowym szablonom, nasz najnowszy pakiet oprogramowania zawiera wszystkie funkcje potrzebne do maksymalizacji sukcesu na konkurencyjnym rynku.
 

       PANELBUILDER  – KORZYŚCI I FUNKCJE

 

Rozwiązanie Power CAD/CAM

Biblioteka szablonów z parametrami umożliwia szybkie powielanie zadań i zmianę rozmiaru zaledwie kilkoma kliknięciami.

Konfiguracja systemu Setup & Cut List

Zdefiniuj wiele wytłoczeń według nazwy, typu lub długości wyciągnięcia.

Etykietowanie

Zidentyfikuj i śledź panele na późniejszych etapach montażu i wykończenia. Systemu PanelPrinter można używać razem z czytnikiem kodów kreskowych.


 

Automatyczne tworzenie panelu z danych arkusza kalkulacyjnego

Utwórz setki paneli w kilka sekund, importując dane z arkusza kalkulacyjnego.

Import rysunków wsadowych

Importuj różne projekty paneli CAD przy użyciu standardowych formatów DXF i DWG.

 

 

ŁATWIEJSZY PROCES  PANELTRACKER

Współpracując z oprogramowaniem PANELBuilder, operatorzy i kierownicy projektów oszczędzają cenny czas i pieniądze korzystając z systemu PANELTracker. Wyeliminuj  kosztowne oprogramowanie do inwentaryzacji, które nie integruje się z maszyną. PANELTracker upraszcza proces rozmieszczania  paneli dla wszystkich użytkowników PANELBuilder. Od cięcia do produkcji i transportu – obróbka Twoich panel nigdy nie była prostsza.


 

       PANELTRACKER – 4 KLUCZOWE PROCESY

 

TWORZENIE PROJEKTU

Kształty paneli są projektowane przy użyciu oprogramowania PANELBuilder.

CIĘCIE

Po wycięciu paneli na maszynie AXYZ CNC panel jest skanowany i oznaczany jako „wycięty” w systemie PANELTracker.

PRODUKCJA

Po dodaniu sprzętu do paneli są one ponownie skanowane i oznaczane w systemie jako „wytworzone”.

PAKOWANIE/WYSYŁKA

Po przygotowaniu paneli do wysyłki są one skanowane i identyfikowane jako „zapakowane” w systemie.


     

         DODATKOWY BONUS – w dowolnym momencie procesu uszkodzone panele będą skanowane i identyfikowane za pośrednictwem wiadomości e-mail, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego panelu.

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Wypełnij  formularz kontaktowy on-line zgodnie ze swoimi konkretnymi wymaganiami lub pobierz broszurę PANELBuilder. Jeśli chcesz porozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli handlowych, skontaktuj się z lokalnym zespołem obsługi klienta.