About Us

AXYZ jest wiodącym producentem frezarek CNC i rozwiązań do cięcia strumieniem wody.

Posiadamy 30 lat doświadczenie. W tym czasie zbudowaliśmy i zainstalowaliśmy tysiące maszyn CNC dla różnych branży przemysłu, takich jak produkcja okładzin elewacyjnych z kompozytów aluminiowych i metalowych, reklamy wizualnej, tworzenia grafik i wydruków, obróbki drewna, obróbki tworzyw sztucznych, produkcji blatów, opakowań z panki, prezenterów, obróbki metali itp.

HISTORIA AAG

W roku 1991 Alf Zeuner i Gary Harvey założyli AXYZ CNC Routers w Ontario w Kanadzie. Dostrzegli lukę na rynku maszyn modułowych, które można konfigurować pod potrzeby klietów. AXYZ znalazł swoją niszę w branży reklamowej i okładzin architektonicznych. W ciągu następnych 30 lat firma rozszerzyła swoją działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Pacyfiku oraz uruchomiła sklep internetowy z częściami i akcesoriami do maszyn o nazwie CNCRoutershop.com.

W roku 1995 Richard Ward założył WARDJet w Ohio w USA. Richard dostrzegł okazję produkowania modułowych waterjetów, które można dostosować do potrzeb klientów. Firma WARDJet wyrobiła sobie markę, podejmując się nawet najtrudniejszych niestandardowych projektów. To DNA innowacyjności przyciągnęło wiodących w branży klientów w dziedzinach takich jak eksploracja kosmosu, motoryzacja, lotnictwo, budownictwo czy energia.

Rodzina Hansen-MacDonald została nowymi głównymi właścicielami AXYZ w 2017 roku i WARDJet w 2018 roku. Luke Hansen-MacDonald objął role prezesa firm i połączył oba zespoły, tworząc AAG Tailored Cutting Solutions. Te dwa niesamowite zespoły połączyły siły, koncentrując się na modułowych rozwiązaniach obróbki CNC.

Ta nowa współpraca roszerzyła sieć wsparcia technicznego WARDJet o cały globalny zasięg AXYZ, jednocześnie zwiększając możliwości techniczne AXYZ dzięki innowanym rozwiązaniom WARDJet. Przebudowa i zmiana strony CNCShop.com z częściami zapoczątkowała nową erę dystrybucji, oferując części zarówno do ploterów, frezarek oraz waterjetów.

W 2020 roku pandemia COVID-19 przetestowała zespół, gdy gospodarka światowa wstrzymała się, koncentrując na wspieraniu niezbędnych gałęzi przemysłu. Maszyny CNC firmy AAG zostały wykorzystane do wyprodukowania milionów podstawowych produktów, w tym przyłbic, masek filtracyjnych, osłon Covid i łóżek szpitalnych, a to tylko niektóre przykłady. Było to możliwe dzięki niesamowitej wytrwałości osób, które tworzą naszą rodzinę AAG.

Podczas gdy firma AAG wkracza w 30-lecie istnienia, przyszłość nigdy nie wyglądała pewniej. Nasz zespół jest bardziej zaangażowany niż kiedykolwiek wcześniej. Wyznaczyliśmy nasz kurs z nowymi, przełomowymi innowacjami, aby nasi klienci wciąż rozwijali się w nowych i ekscytujących obszarach. Wszystko to stało się możliwe, kiedy zaczynamy wprowadzać nasz przemysł w nową ewolucję dostowanych rozwiązań do obróbki cięciem. Co najważniejsze, nigdy nie zapomnieliśmy, kim jesteśmy:

 

“Jesteśmy liderem na rynku w zakresie dostosowanych rozwiązań cięcia. Każda sprzedaż maszyny to początek długiej współpracy z naszymi klientami.

Nasz zespół łączy wspólny cel, pomoc w rozwoju naszych klientów.”

LOKALIZACJE AXYZ

Oprócz doskonałego procesu produkcji firma AXYZ dysponuje także zespołem serwisu, który nie ma sobie równych. W każdym oddziale sprzedaży i serwisu pracuje technik, który oferuje klientom lokalne wsparcie i szkolenia. Nasi lokalni specjaliści ds. serwisu są wspierani przez przeszkolony zespół pomocy technicznej z oddziału głównego. Nasz kompleksowo przeszkolony zespół ds. pomocy technicznej może zostać wysłany do siedziby klienta w celu przeprowadzenia konserwacji lub naprawy albo wykorzystać nasze zaawansowane opcje wsparcia przez sieć umożliwiające zdalną diagnostykę i korygowanie problemów związanych ze sterowaniem. Wykorzystując te same zaawansowane rozwiązania sieciowe, firma AXYZ oferuje klientom i ich pracownikom profesjonalne szkolenia z zakresu oprogramowania bez dodatkowych kosztów związanych z przejazdem i zakwaterowaniem.

WYBIERZ ODPOWIEDNI PLOTER CNC

AXYZ tworzy innowacyjne, przemysłowe plotery CNC, które oferują wysoką wydajność w przystępnej cenie. Rodzina produktów jest bardzo duża — od kompaktowych ploterów CNC z serii Z po niesamowicie wydajne i wytrzymałe produkty serii Pacer. Koncentrując się na innowacji, personalizacji i wyjątkowej jakości obsługi, firma AXYZ jest w stanie zaproponować ploter CNC pasujący do każdego projektu, w tym między innymi uniwersalne plotery serii AXYZ oraz maszyny serii Trident zaprojektowane specjalnie dla branży wykańczania cyfrowego.