Pomoc dotycząca kontrolera A2MC


Moja maszyna ma stary kontroler AMC. Jak można zaktualizować maszynę do kontrolera A2MC?

Aby otrzymać wycenę aktualizacji plotera AXYZ, należy wypełnić następujący formularz zgłoszeniowy.Prosimy kliknąć tutaj.

Na mojej konsoli Sub wyświetla się komunikat o błędzie. Gdzie można uzyskać pomoc dotyczącą kodów błędów kontrolera A2MC?

Aby otrzymać pomoc dotyczącą kodów błędów A2MC, należy. kliknąć tutaj

Po włączeniu maszyny, maszyna nie uruchamia się. Co należy zrobić?

Najpierw należy otworzyć skrzynkę sterowniczą i spróbować włączyć maszynę. Powinien pojawić się głośny sygnał z A2MC, który wskazuje, że BIOS został uruchomiony. Jeśli sygnał NIE pojawi się, oznacza to, że wystąpił problem z uruchamianiem A2MC. Większość kontrolerów A2MC w wersji 4 ma przycisk resetowania wbudowany w prawym górnym narożniku A2MC. Nacisnąć na przycisk i sprawdzić, czy maszyna uruchomi się ponownie. Jeśli nie ma przycisku resetowania i podłączono monitor, na którym nie wyświetlają się żadne informacje, należy zwrócić maszynę do firmy AXYZ w celu naprawy. Jeśli dwukrotne naciśnięcie przycisku resetowania nie daje żadnego efektu, oznacza to, że wystąpił problem ze sprzętem i należy zwrócić maszynę do naprawy. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu upoważnienia do zwrotu produktu do naprawy. Prosimy dokładnie opisać problem.

Jeśli naciśnięto przycisk resetowania i maszyna uruchamia się, powinna zresetować się bez żadnych innych problemów. Jeśli A2MC uruchamia się, ale maszyna nie uruchamia się poprawnie, należy przy odłączonym zasilaniu podłączyć dodatkową pamięć compact flash, która została wysłana wraz z maszyną po jej zakupie. Jeśli po wymianie pamięci compact flash nadal występują problemy, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu otrzymania biletu serwisowego i rozmowy z działem pomocy technicznej.

Maszyna uruchamia się, ale nie widać żadnych urządzeń Modbusa w graficznym interfejsie użytkownika.

To zwykle wskazuje usterkę sprzętową. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu otrzymania biletu serwisowego i rozmowy z działem pomocy technicznej.

Muszę kupić dodatkową pamięć compact flash. Jak można ją zamówić?

Nową pamięć compact flash można zamówić po nawiązaniu kontaktu z działem obsługi klienta i złożeniu zapytania o części zamienne. Potrzebna nam będzie kopia pliku XML (zawiera konfigurację maszyny) w celu zaprogramowania pliku dla maszyny. W innym przypadku wyślemy ogólną zaprogramowaną pamięć compact flash.

Pomoc dotycząca kontrolera AMC


Maszyna ma stary kontroler AMC. Jak można zaktualizować maszynę?

Aby otrzymać wycenę aktualizacji plotera AXYZ, należy skontaktować się z działem obsługi klienta AXYZ.

Maszyna ma kontroler AMC0004G. Czy można zaktualizować maszynę do aktualnych kontrolerów A2MC?

Tak, jest to zalecane. Aby otrzymać wycenę aktualizacji plotera AXYZ, należy skontaktować się z działem obsługi klienta AXYZ.

Komputer lub system Windows został zaktualizowany. Czy wystąpią problemy komunikacyjne?

Prawdopodobnie tak.
Jeśli obecnie stosowana jest karta LRC lub konwerter B&B RS485, prawdopodobnie będzie potrzebna aktualizacja.
Jeśli stosowany jest konwerter szeregowy AXYZ, wszystko powinno działać poprawnie, jeśli w nowym komputerze znajduje się 9-stykowy port szeregowy. Większość nowych komputerów wyposażona jest wyłącznie w porty USB.

Wsparcie dotyczące Camtech


Kupiłem niedawno używany ploter CamTech lub laser CamTech i potrzebuję pomocy w instalacji i uruchomieniu maszyny. Z kim należy się skontaktować, aby otrzymać pomoc techniczną?

Dostępne jest wsparcie przez telefon lub online przez WebEx. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta AXYZ.

Mój projektant lub operator nie pracuje już w mojej firmie. Chcę ponownie uruchomić ploter lub laser CamTech i potrzebuję szkolenia. Z kim należy się skontaktować, aby zorganizować takie szkolenie?

Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.
Telefonicznie: W Kanadzie pod numerem 905-634-4940. W USA pod numerem 513-771-7444.
We wszystkich innych miejscach prosimy o kontakt z działem obsługi klienta AXYZ.

Jak uzyskać pomoc dotyczącą laserów CamTech?

Dostępna jest pomoc telefoniczna lub online za pośrednictwem interfejsu WebEx. Opłata wynosi 75 USD za 30 minut. W przypadku żądania wsparcia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta AXYZ.

Jak uzyskać pomoc w przypadku systemów plotera CamTech?

Dostępna jest pomoc telefoniczna lub online za pośrednictwem interfejsu WebEx. Opłata wynosi 75 USD za 30 minut. W przypadku zgłoszenia pomocy, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta AXYZ.

Jak zaktualizować ploter lub laser CamTech?

Obecnie AXYZ oferuje plotery dla większości modeli ploterów CamTech. Aktualizacja obejmuje nową skrzynkę sterowniczą na podstawie kontrolera AXYZ A2MC i często obejmuje nowe falowniki, wrzeciona i kontrolery silników skokowych lub serwonapędów. Aby otrzymać wycenę aktualizacji plotera CamTech, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta AXYZ. Obecnie AXYZ pracuje nad rozwiązaniem dotyczącym aktualizacji laserów CamTech. Gdy aktualizacja będzie dostępna, będzie opierała się na kontrolerze AXYZ A2MC.

Pomoc dotycząca PANELBuilder


Czy można zainstalować PANELBuilder na serwerze?

Tak, ale tylko z kilkoma licencjami. Prosimy pamiętać o następujących instalacjach serwera: Aby zainstalować serwer, użytkownik musi mieć pełne uprawnienia administratora. Jest to często problemem w działach IT z powodów bezpieczeństwa. Często firmy konfigurują oddzielny serwer techniczny, odrębny od głównego serwera firmy, w celu ominięcia tego problemu i nie dają pełnych uprawnień administratora wszystkim użytkownikom PANELbuilder na głównym serwerze firmy. Licencje na serwer podlegają dodatkowej opłacie 10% na licencję i można je zamówić przy instalacji przynajmniej dwóch licencji.

Ile kosztuje aktualizacja PANELbuilder z wersji 4 do 16?

Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, aby otrzymać wycenę. Ceny różnią się w zależności od wersji, która jest obecnie obsługiwana.

Potrzebuję pomocy, aby zainstalować PANELbuilder na tym samym lub nowym komputerze. Co należy zrobić?

Jeśli obsługiwana jest starsza wersja, należy poprosić o wycenę aktualizacji. W innym przypadku można zarejestrować spotkanie przez WebEx, kontaktując się z naszym działem obsługi klienta.

Jak otrzymać pomoc techniczną w przypadku problemu z PANELbuilder?

Pomoc dotycząca wszystkich problemów z PANELbuilder jest dostępna przez nasze centrum szkoleniowe RouterCOACH. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, aby otrzymać cennik.