Sprawdź dowolne forum internetowe, na którym mechanicy dzielą się pomysłami i regularnie pojawiają się pytania o prawidłowe cięcie aluminium na maszynie CNC. Jakich użyć narzędzi, jaka jest prawidłowa prędkość cięcia, jakie znaczenie ma odsysanie wiórów.

Ale idealna obróbka aluminium wymaga jeszcze jednego- solidnej konstrukcji samej maszyny.

Możesz kupić specjalne narzędzia, ale jeśli maszyna wykonana jest z taniego, lekkiego materiału, jakość cięcia będzie wątpliwa. To dlatego frezarka AXYZ z serii PACER idealnie nadaje się do do cięcia w aluminium. Od produktów kuchennych, poprzez ramy okienne, jak również części lotnicze.

Oto jak Pacer pomoże Ci dołączyć do liderów branży.

1. REDUKCJA DRGAŃ

Wytrzymała stalowa podstawa i rama znacznie redukują wibracje, które negatywnie wpływające na jakość cięcia. Drgania narzędzi, innych maszyn a nawet ruch samej frezarki są tłumione gdy rama jest wykonana ze stali.

2. ZWIĘKSZA POZIOM WYDAJNOŚCI

W frezarce PACER istnieje możliwość wyboru wrzeciona z ręczną wymianą narzędzi po wrzeciono o dużej prędkości obrotowej – optymalizując obróbkę twardych materiałów, zwiększając również poziom wydajności.

3. WIĘKSZA DOKŁADNOŚĆ, GŁADKIE CIĘCIE

Standardowe listwy helikalne oraz komponenty o wysokiej tolerancji umożliwiają osiągnięcie większej dokładności i bardziej płynne wycinanie części. Przyczynia się to również do cichszej pracy maszyny.

ZOBACZ MASZYNĘ PACER PODCZAS PRACY

Oto film, który prezentuje wszystkie funkcje frezarki CNC z serii Pacer, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do aluminium, jak i do wszystkich innych metali nieżelaznych.

PO WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać więcej powodów, dla których wybrać maszynę PACER.