Ciecie CNC bawełnianych paneli dźwiękochłonnych jest coraz bardziej popularne. Te lekkie panele stanowią doskonałą barierę dla hałasu, zwłaszcza tam gdzie problemem jest echo, czyli studia nagrań lub sale gimnastyczne. Zwykle stosuje się je na ścianach, sufitach albo w narożnikach pomieszczeń. Przy tak wielu opcjach zastosowania najlepiej sprawdza się użycie frezarki CNC AXYZ Infinite.

Jak Infinite optymalizuje cięcie

  1. Cykle są szybkie, co zwiększa poziom produktywności i zmniejsza koszt pracy.
  2. Dokładne ciecie odbywa się przy pomocy łatwego w obsłudze oprogramowania, które zawiera kompletną bazę danych narzędzi I codzienne raporty z zakończenia pracy.
  3. Panele można wycinać w dowolnym kształcie dzięki cięciom pod katem 45 stopni.

JAKIE SĄ MOJE OPCJE?

Infinite to najbardziej wszechstronny i konfigurowalny system CNC na rynku przeznaczony dla klientów poszukujących obrabiarki CNC do najbardziej wymagających zadań.

  1. Nóż oscylacyjny łatwo tnie zarówno miękki, jak i twardy materiał, zapewniając dokładne cięcie krawędzi.
  2. Nóż styczny tnie szereg twardszych, cięższych materiałów, maksymalizując elastyczność produktu. Posiada wiele opcjonalnych głowic.

Dostosowane do Twoich wymagań

Bawełniane panele dźwiękochłonne dostarczane są w arkuszach o wymiarach 122x122cm lub 122x244cm. To wymaga obszaru procesu, który można dostosować do obu wymiarów.

Infinite 4010 ze standardową powierzchnią obróbki 152x304cm jest idealnym rozwiązaniem do spełnienia wymagań dotyczących produkcji paneli dźwiękowych.

ZADZWOŃ DO NAS

Masz pytania odnośnie frezarki Infinite? Skontaktuj się z naszym doradcą lub wypełnij formularz kontaktowy online.