Korzyści płynące z użycia płyt z ekstrudowanego polistyrenu przewyższają tradycyjną izolację ścian.  Pianka użyta do przewodów grzejnych i klimatyzacyjnych w sposób ekonomiczny i wydajny zapobiega utracie powietrza, w przypadku ich uszkodzenia albo nieodpowiedniej instalacji. Zapobiega również kapaniu wody po skropleniu się w wyniku przechodzenia zimnego powietrza przez ocieplone obszary budynku. Nikt nie lubi mokrej podłogi oraz pleśni na suficie . Można wyeliminować to ryzyko wybierając najlepszy materiał oraz wszechstronną frezarkę CNC do cięcia płyt. Najbardziej do tego nadaje się frezarka AXYZ Trident. Technologia potrójnej głowicy w połączeniu z opcjami wysokiej wydajności sprawia, że wycinanie kanałów z płyt polistyrenowych jest szybkie, proste i wydajne.

Rozważ następujące korzyści:

  1. Nóż oscylacyjny z łatwością tnie miękkie lub twarde pianki, zapewniając czyste cięcie.
  2. Nóż aktywny tnie szereg twardszych, cięższych materiałów piankowych, maksymalizując elastyczność produktu.
  3. Różnorodność systemów dociskowych maksymalizuje trzymanie materiału w celu uzyskania wysokiej jakości cięcia i zmniejszenia ilości odpadów przy jednoczesnym skutecznym odpyleniu miejsca obróbki.
  4. Wrzeciona o dużej prędkości obrotowej zapewniają szybką obróbkę, która zwiększa wydajność.

Jaki materiał można ciąć?

  • Polizocyjanuran
  • Polistyren ekstrudowany
  • Polistyren spieniony

Film

Obejrzyj maszynę Trident w akcji! Oto kilka krótkich filmów.

  1. Tworzywo piankowe
  2. Opakowania z pianki

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o maszynie Trident i zobaczyć, jak może ona ciąć różne rodzaje materiałów piankowych, zadzwoń do lokalnego przedstawiciela lub wypełnij nasz formularz kontaktowy online.