Mówi się, że „czas to pieniądz” nie bez powodu. W biznesie zawsze może wydarzyć się coś, czego chciałbyś uniknąć lub coś czego długo będziesz żałować. Dotyczy to zwłaszcza producentów paneli zewnętrznych. Według ostatnich badań oczekuje się, że światowy przemysł okładzin wzrośnie do 111 miliardów dolarów w 2025 r., Wzmocniony przez powstanie lekkich materiałów w celu obniżenia kosztów energii i programów takich jak certyfikacja LEED. Jeśli więc nie produkujesz już paneli zewnętrznych, możesz znowu zacząć rozważać tą możliwość. Na rozwijającym się rynku, takim jak budowlany, istnieje wiele możliwości produkcji paneli. Gdzie zacząć? Poznaj nowy AXYZ PANELBuilder – uniwersalne rozwiązanie dla rozwijającej się branży  paneli elewacyjnych na całym świecie. W połączeniu z łatwym w użyciu oprogramowaniem, PANELBuilder wyniesie twoją firmę na nowe obszary działalności, zwiększając produktywność, a co za tym idzie, zyski.

Zaprojektowany do zwiększenia wydajności procesów obróbki

Nowy PANELBuilder wygląda inaczej, ale zapewnia taką samą funkcjonalność i jakość. Zaprojektowany specjalnie do przetwarzania dużych ilości arkuszy ACM / MCM / HPL i płyt Fibre Cement w możliwie najszybszy i najbardziej efektywny sposób, PANELBuilder może być skonfigurowany odpowiednio do Twoich potrzeb. Wybierz obszary pracy:
1. 1842 mm x 5486 mm – standardowa konfiguracja dla podstawowej produkcji paneli.
2. 1842 mm x 10363 mm – Wyższa wydajność dzięki systemowi obróbki wahadłowej.
3. 2133 mm x 5486 mm – Idealny dla producentów laminatów HPL.

WYJĄTKOWE  OPROGRAMOWANIE ŁATWE W UŻYCIU

Nowy system zarządzania PANELTracker zintegrowany jest z systemem PANELBuilder. Wyposażony w Automatyczną Drukarkę Etykiet (ALP), szybko etykietuje poszczególne panele. System identyfikuje uszkodzone na budowie panele na podstawie drukowanych kodów 1D lub 2D Data Matrix, jak również standardowych tekstów bezpośrednio na materiale. Eliminuje to cenny czas tracony na ręczne pisanie kodów lub błędne identyfikowanie paneli podczas dalszego procesu. Ograniczając błędy system obniża koszty produkcji. Kody są drukowane lub grawerowane na panelu, a system potrafi odczytać również etykiety kodów kreskowych.

Użytkownicy oprogramowania CAD docenią fakt, że oprogramowanie PANELBuilder zawiera łatwe w użyciu oprogramowanie CAD / CAM oferujące elastyczny rozkład, automatyzację i funkcjonalność programowania. Łącząc te zalety z opcjonalnym bezprzewodowym czytnikiem kodów kreskowych, otrzymasz kompleksowe  rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla producentów paneli elewacyjnych.


Opcje i funkcje PANELBuilder:

Automated Label Printer

Cordless Barcode Reader

Sample Label

 

WZROST WYDAJNOŚCI REDUKUJE EMISJĘ GAZÓW CIEPLARNIANYCH

Równie ważna jest zdolność PANELBuilder do poprawy wydajności produkcji dzięki inicjatywom przyjaznym dla środowiska. Jeśli ograniczenie śladu węglowego jest priorytetem, docenisz to że program automatycznie przechowuje pozostałości resztek arkuszy, które możesz wykorzystać do przyszłych prac, lub automatycznie tnie dodatkowe kopie powszechnie używanych części w dowolnych obszarach arkusza, jako „części wypełniające”. Sprawia to, że jest to bardziej opłacalny proces, ponieważ zmniejsza koszt produkcji jednego panelu. Utrzymuje również bibliotekę standardowych typów i rozmiarów materiałów, aktualizowaną automatycznie na podstawie projektu. Dzięki temu zawsze masz odpowiednie typy i ilości materiałów dostępnych przez cały czas. Dzięki przeprojektowanej estetyce, ulepszonym opcjom i wysokiej efektywności, nowo zaprojektowany PANELBuilder jest nadal numerem jeden wśród producentów paneli.

PO WIĘCEJ INFORMACJI
W przypadku pytań dotyczących PANELBuilder skontaktuj się z naszym doradcą klienta w twoim regionielub wypełnij nasz formularz kontaktowy online.
W przypadku akcesoriów i opcji PANELBuilder odwiedź CNCshop.com i sprawdź naszą najnowszą promocję.