Poszukując frezarki CNC na pewno zastanawiasz się, czy nie będzie za droga, czy nie będzie miała zbyt wielu lub za mało funkcji. Bez względu na to czy Twoja decyzja będzie się opierała na przekonaniu „ mniej znaczy więcej” czy „ im więcej, tym lepiej” na pewno zależy Ci aby Twoja firma się rozwijała. Poświęć trochę czasu na zastanowienie się jakie długoterminowe cele chcesz osiągnąć. Dzięki temu będziesz wiedzieć, która maszyna spełni oczekiwania Twojej firmy, rozwiązanie, które w obróbce CNC otwiera drzwi do nieskończonych możliwości.

Jeśli właśnie jesteś na tym etapie poznaj naszą nową frezarkę serii Infinite, będącą kontynuacją  serii AXYZ, która nie jest już produkowana.
Jest to maszyna wykorzystująca najnowocześniejszą technologię z taką samą różnorodnością i solidnością, z której znane są produkty AXYZ. Dlatego nazywamy ją naszą najlepszą frezarką.
Potrzebowaliśmy kilku lat rozwoju i badań, aby ją wprowadzić, ale jesteśmy pewni, że było warto czekać tak długo.

NOWY WYGLĄD, TA SAMA JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Ostatnie 30 lat spędziliśmy na produkcji rozwiązań, które zaspokajają potrzeby specjalistów z różnych branż. Niezależnie od tego, czy chodzi o obróbkę metalu, plastiku lub drewna, czy też reklamę wizualną,  grafiki lub opakowania, Infinite z łatwością radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami.
Infinite została zbudowany w kanadzie z wykorzystaniem najnowszej technologii. Zaprojektowaliśmy maszynę od podstaw, dzięki czemu jest to najbardziej konfigurowalne rozwiązanie plotera CNC na rynku.

Sprawdź dostępne opcje, które pomogą rozwinąć działalność biznesową i kreatywną w obszarach takich jak konfiguracja, cięcie, kalibracja optyczna, system próżniowy i możliwość usuwania pyłu.
Wybierz jedną z wielu opcji:

 

System Kamer AVS

Parametryczne Maty Bezpieczeństwa

 

Frezarka CNC Infinite jest dostępna w szerokiej gamie standardowych i niestandardowych rozmiarów. Dzięki obszarom obróbki od 711 mm do 3251 mm szerokości i 1219 mm do ponad 15 m, zawsze istnieje rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i budżetu.
Infinite zawiera również:
– Nowoczesny design, łatwość obsługi i serwisowania.
– Wytrzymała rama o solidnej konstrukcji zapewniająca wysoką wydajność i wysokiej jakości obróbkę.
– Bezpośrednia sprzedaż i niestandardowe konfiguracje dla Twoich potrzeb.
– Wyjątkowa w branży technologia „Live Vacuum Deck” – automatyczne przełączanie strefy podciśnienia podąża za narzędziem tnącym dla optymalnej siły trzymania.

Infinite wprowadzi Cię do nowej generacji frezarek CNC, zaprojektowanych tak, aby spełnić Twoje potrzeby dzisiaj i na przyszłość. To nasz najlepsza seria z nieskończonymi możliwościami, aby zapewnić Ci przewagę konkurencyjną, której potrzebujesz, aby odnieść sukces i rozwijać się przez wiele lat.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami i poznaj wszyskie możliwości. Doradca sprzedaży chętnie omówi Twoje wymagania i znajdzie najlepsze rozwiązania CNC dla Twojej firmy i zastosowań.
W przypadku narzędzi i akcesoriów do frezarek CNC odwiedź witrynę CNCShop.com i skorzystaj z naszej najnowszej promocji.