Po pomyślnym przejęciu firmy WARDJet w kwietniu 2018 roku, zdecydowaliśmy się na zmianę naszej marki i loga, aby dokładniej odzwierciedlać nasz wspólny wpływ na przemysł obróbki CNC i cięcia strumieniem wody. Począwszy od 1 lutego 2019 roku, AXYZ Automation Group będzie oficjalną nową nazwą AXYZ International i obejmie nasze trzy różne marki – AXYZ, WARDJet i CNCRoutershop. Zmienione zostały kolory i symbole, a także napis “Routers CNC and Knife Systems”, aby wyróżnić markę AXYZ dla większej liczby odbiorców.

CO KRYJE SIĘ POD NASZYM NOWYM LOGO

Podobnie jak wiele firm, które podejmują się re-brandingu, czuliśmy, że ważne jest włączenie odrobiny przeszłości do naszej obecnej struktury. Jeśli AXYZ Automation brzmi znajomo, to dlatego, że była to oryginalna nazwa AXYZ od lat 90-tych. Dodanie “Grupy” oznacza, że oferujemy już nie tylko frezarki. Ponownie skoncentrowano się na automatyzacji, wspieranej przez szeroką i głęboką linię produktów waterjets i frezarek CNC. Zorientowane na klienta podejście do tworzenia rozwiązań automatyzacji, a także zapewnienie ciągłego wsparcia produktowego, dostosowuje firmę do zapotrzebowania na nową generację produkcji. Zmieniliśmy również logo i jesteśmy zadowoleni z wyniku – silne, dynamiczne jest krokiem naprzód w kierunku nowych możliwości automatyzacji.

 

Symbol freza po lewej stronie loga zastąpiony został trójwymiarowym sześcianem, który jest bardziej zgodny z automatyczną produkcją.

 

NOWY WYGLĄD, TA SAMA JAKOŚĆ

Zobowiązaliśmy się dostarczać naszym klientom ten sam poziom wysokiej jakości produktów i wsparcia co wcześniej. Niezależnie od tego, czy chodzi o ulepszenie naszej obecnej linii produktów, nową promocję na części i akcesoria, czy wybór z szerokiej gamy pakietów serwisowych, AXYZ będzie nadal punktem kompleksowej obsługi wszystkich elementów związanych z CNC. Dla osób zainteresowanych zdobyciem dogłębnej wiedzy technicznej będziemy nadal publikować blogi na temat frezowania i cięcia wodą oraz wskazówek technicznych, aby podzielić się naszymi spostrzeżeniami i pomóc Ci cieszyć się maszynami CNC przez wiele lat. Zmieniliśmy wygląd I nazwę ale nasze wartości pozostają takie same.

WEŹ UDZIAŁ W CNC EXPO EVENT

W następnej fazie naszej ewolucji będziemy organizować CNC Expo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, aby zaprezentować naszą nową linię produktów i ponownie skoncentrować się na zautomatyzowanej produkcji. Weź udział w zaplanowanych warsztatach, aby zobaczyć nasze maszyny w akcji lub poproś jednego z naszych specjalistów technicznych o konkretne aplikacje, materiały lub pomoc techniczną. W przypadku konkretnych zapytań o produkt skontaktuj się z członkiem lokalnego zespołu obsługi klienta lub wypełnij nasz internetowy formularz kontaktowy.

“Zmieniaj się, inwestuj w swój zespół, inwestuj w swoją społeczność i spełniaj obietnice klientów”.

– Luke Hansen-Macdonald, President, AXYZ Automation Group.