Jeden ze światowych liderów w zakresie produkcji doskonałych frezarek i grawerek CNC AXYZ Automation International odnotował wyprodukowanie 4 tysięcznej maszyny co jednocześnie zbiegło się z 20-letnią nieprzerwaną jej działalnością.

Firma jest znana z  inżynieryjnej doskonałości takich marek jak AXYZ, PACER i CAMTECH. Wspólnie wyprodukowano, sprzedano i zainstalowano na całym świecie ponad 9500 maszyn w takich strefach produkcji jak: reklama, obróbka drewna, produkcja mebli, budowa łodzi, budownictwo, przetwarzanie tworzyw sztucznych i aluminium i innych.

AXYZ  z główną siedzibą w Burlinghton w Kanadzie, posiada 9 głównych centrów dystrybucyjnych na całym świecie w takich krajach jak USA, Anglia, Polska, Indie, Australia.
Firma zatrudnia 54 osoby w Burlinghton w Kanadzie i następne 50 w innych oddziałach.  AXYZ jest znany z bardzo dobrze rozwiniętego systemu serwisów i opieki nad klientami użytkującymi maszyny AXYZ.  Zwracamy szczególną uwagę na najdrobniejsze szczegóły działalności, techniczne nowinki co umieszcza naszą firmę w światowej czołówce na rynku ploterów i grawerek CNC.