Applications

JEDNA MASZYNA — TYSIĄCE ZASTOSOWAŃ CNC

 

Dzięki ponad 25 latom doświadczenia w tworzeniu, dostarczaniu i serwisowaniu swoich ploterów CNC firma AXYZ zgromadziła szeroką i cenną wiedzę z zakresu wszystkich typów zastosowań w wielu różnych branżach. To jedna z największych korzyści, jakie możemy dodatkowo zaoferować naszym klientom. Pomagamy im tak dobrać konfigurację maszyny, aby gwarantowała maksymalizację zwrotu z inwestycji oraz zysków.

Poniżej opisaliśmy niektóre najpopularniejsze zastosowania oraz najczęściej obrabiane materiały.

Znakomitą zaletą współpracy z AXYZ jako bezpośrednim sprzedawcą i serwisantem jest fakt, że wszystkie nasze oddziały sprzedaży i serwisu są bezpośrednio powiązane ze sobą oraz w fabryką. To ścisłe połączenie między lokalnymi kierownikami i zespołami ds. projektowania i produktu daje pewność, że opracowanie nowego procesu w jednej z lokalizacji powoduje jego natychmiastowe udostępnienie w całej grupie. Nasi klienci stale otrzymują informacje o nowych narzędziach, materiałach eksploatacyjnych, oprogramowaniu oraz zastosowaniach procesu, dzięki czemu mają zawsze aktualne informacje i są gotowi na nowe wyzwania.

Wraz z opracowywaniem nowych konkretnych zastosowań nasza baza wiedzy stale się powiększa, a my nie przestajemy oferować tej wiedzy naszym klientom. Twój sukces to nasz sukces. Nasz personel zajmujący się sprzedażą i serwisem ma wszystko, co potrzebne, aby dostarczać najwyższej jakości usługi pomocy technicznej w całej branży.

OKŁADZINY Z KOMPOZYTÓW ALUMINIOWYCH I METALOWYCH

AXYZ oferuje przemysłowe plotery CNC, których podstawowym zastosowaniem jest obróbka okładzin z kompozytów aluminiowych, kompozytów metalowych oraz blach aluminiowych mająca na celu wytwarzanie okładzin stosowanych w projektach architektonicznych.

REKLAMA WIZUALNA

Od prostych liter o profilu 2D po skomplikowane frezy 3D — wszystkie zastosowania produkcji oznakowania. Różnorodne narzędzia do wszystkich popularnych materiałów stosowanych w oznakowaniu — od drewna i tworzywa sztucznego po winyl, makiety i aluminium.

WYKAŃCZANIE GRAFIK I WYDRUKÓW

Obecnie wykańczanie wydruków jest wykonywane nie tylko na winylu i kartonie, ale także na grubszych i cięższych podłożach, takich jak akryl, drewno i aluminium. W celu uzyskania szybkiej i dokładnej produkcji wymaga to stosowania specjalnych narzędzi oraz maszyny o odpowiedniej konstrukcji.

OGÓLNA OBRÓBKA DREWNA

Plotery CNC przydają się w każdym zastosowaniu obróbki drewna. Popraw wydajność i jakość przy jednoczesnym zachowaniu najlepszej powtarzalności produktów.

PRODUKCJA ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Do obróbki tworzyw sztucznych jest potrzebna maszyna o wytrzymałej i odpornej konstrukcji, wyposażona w płynnie działające układy napędowe oraz nowoczesne kontrolery gwarantujące najlepsze wykończenie krawędzi.

PRODUKCJA ELEMENTÓW Z METALU

Wysoko- i niskonakładowa produkcja podzespołów ze wszystkich metali nieżelaznych jest teraz łatwa dzięki maszynie o odpowiedniej specyfikacji, wyposażonej w starannie dobrane akcesoria.

PRODUKCJA OPAKOWAŃ PIANKOWYCH

Opakowania piankowe wszystkich kształtów i rozmiarów — od produkcji jednostkowej na zamówienie po produkcję masową. Wykorzystaj możliwości frezowania i wycinania nożem oferowanych przez jedną, wszechstronną i niezawodną maszynę.

PREZENTERY DO PUNKTÓW SPRZEDAŻY

Bez względu na materiał — drewno, tworzywo sztuczne, karton czy plaster miodu — ploter CNC firmy AXYZ z ofertą narzędzi i obszarów obróbki to idealne rozwiązanie do produkcji prezenterów punktów sprzedaży.

PRODUKCJA BLATÓW

Plotery CNC to wszechstronne narzędzia do obróbki blatów. Pozwalają przycinać na wymiar, fazować, żłobić, rowkować, formować cokoły, pogłębiać oraz rzeźbić materiał.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Skorzystaj z naszej strony z porównaniem produktów, aby znaleźć ploter CNC najlepiej pasujący do Twoich potrzeb biznesowych.