Financing

Leasing jest największym pojedynczym źródłem finansowania zakupu urządzeń. W rzeczywistości ponad 80 procent wszystkich firm z rankingu Fortune 500 bierze w leasing swoje maszyny, ponieważ daje to firmom możliwość uwolnienia kapitału obrotowego i linii kredytowych przez nie ujmowanie zobowiązań w zestawieniach finansowych. Leasing jest bardziej efektywnym środkiem kontrolowania dużych kwot za zakup urządzeń przy minimalnych wydatkach gotówkowych.

Firma AXYZ jest partnerem szeregu instytucji finansowych, które oferują atrakcyjne pakiety pomagające finansować zakupy nowych maszyn. Każdy pakiet może być dostosowany do indywidualnych wymagań klienta, dostarczając alternatyw prostego i łatwego finansowania.

Dzięki łatwej do udźwignięcia miesięcznej racie leasingowej można uwolnić gotówkę na zakup innych pozycji umożliwiających rozwój i sukces firmy. Nasza zaangażowana załoga profesjonalistów i partnerów pomoże skutecznie znaleźć źródła finansowania oraz produkt, który najlepiej pasuje do potrzeb i sytuacji.