Czy wiesz, że?

**,***
**** ******* ***** *** ** ******* ****** ***** *** **
**,***
**** ******* ***** *** ** ******* ****** ***** *** **
**,***
**** ******* ***** *** ** ******* ****** ***** *** **
**,***
**** ******* ***** *** ** ******* ****** ***** *** **
**,***
**** ******* ***** *** ** ******* ****** ***** *** **
Sprzedaż

Zakup frezarki CNC jest zawsze jedną z najdroższych inwestycji dla firmy, dlatego należy się do tego przygotować z należytą starannością. Dzięki 12 strategicznie zlokalizowanym biurom demonstracyjnym na całym świecie AXYZ daje klientom możliwość do oglądania, poznawania i zakupu maszyn. 18 Specjalistów technicznych do spraw sprzedaży odwiedza ponad 1600 firm rocznie, aby dzielić się swoją wiedzą i pomóc kupującym wybrać odpowiednią technologię CNC

Czy wiedziałeś : Jak wygląda siedziba główna AXYZ?
Obejrzyj film
Serwis i Szkolenie

Dzięki zespołowi złożonemu z ponad 60 pracowników ds. obsługi klienta, techników oraz specjalistów ds. aplikacji, sieć wsparcia firmy AXYZ nie ma sobie równych.

W każdym oddziale demonstracyjnym pracuje przynajmniej jeden technik, wspierany przez wykwalifikowany zespół z centrali, którego głównym celem jest zapewnienie wsparcia i szkolenia dla lokalnych klientów.

Doskonale wyszkolony zespół pomocy technicznej dokonuje konserwacji i napraw na miejscu oraz korzysta z zaawansowanych usług wsparcia technicznego opartych na sieci www, umożliwiających przeprowadzanie diagnostyki i rozwiązania problemów w sposób zdalny.
Korzystając z tych  zaawansowanych rozwiązań internetowych, firma AXYZ może świadczyć profesjonalne zdalne szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników unikając kosztów podróży.

Czy wiesz, że: Pomoc zdalna oszczędza tysiące godzin podróży rocznie
Zobacz film
Produkcja

Jedną z największych zalet AXYZ jest możliwość skonfigurowania maszyny dostosowanej do niemal każdej konkretnej potrzeby produkcyjnej, od prostych projektów do produkcji o dużej złożoności. Pomysłowość naszych działów produkcyjno - inżynieryjnych pozwala na maksymalną swobodę.

AXYZ oferuje ponad 368 058 standardowych konfiguracji maszyn, w zakresie wielkości, konfiguracji bram i narzędzi. Dowolną konfigurację możemy wykonać w ciągu 4-6 tygodni.

Sposoby AXYZ- Szybko, elastycznie i bezpośrednio
Obejrzyj film
CNCRoutershop

Wybór właściwego narzędzia dla frezarki CNC jest tak samo ważny, jak wybór właściwego osprzętu.

Dzięki 20 przedstawicielom ds. obsługi klienta, na pytania odnośnie oprzyrządowania, części i materiałów eksploatacyjnych, udzielamy  odpowiedzi szybko i sprawnie.

Gdy już wiesz, czego potrzebujesz, możesz zapoznać się z naszym sklepem internetowym i zamówić  części i materiały eksploatacyjne z ogromnego zestawu 1727 pozycji.

Czy wiesz, że : AXYZ posiada specjalistów ds. aplikacji, oferując fachowe porady
Obejrzyj film